Byli jsme u toho! BMW Syndikat - Asphaltfieber 2014

Pardubice / Obermehler-Schlotheim (Německo) – o víkendu 17. – 20. července se v Německu uskutečnilo největší setkání na světě majitelů BMW vozů" BMW Syndikat - Asphaltfieber 2014" . Pardubický kraj měl zde svoje zastoupení již podruhé.

 Michal Koníř z BMW klubu východní Čechy s Romanem Málkem (autor Eliška Šmolcnopová)

„Jsem rád, že jsem zavítal na tento jubilejní 10. sraz pořádaný Syndikat Asphaltfieber. Příjezd na místo konání byl plný očekávání a také se stalo. Po našem odbavení nás čekala dlouhá pomalá cesta po hlavní promenádě, kde to opravdu žilo. Po shledání s krajany z Čech a zakotvení nás čekala super atmosféra na letišti, kterou jsem zatím na žádné akci nezažil," vzpomíná Michal Koníř z Pardubic.

Sobotní opravdu nabitý program nabízel hodně možností, na co se má jít člověk podívat, při této akci byla možnost se podívat i na probíhající se závody v driftech německé organizace. Celý víkend byla obloha azurová a slunce opravdu dalo zabrat, ale to jen podtrhovalo tuto ojedinělou akci.

„Každý rok se zvyšuje počet českých posádek, jsem za to velmi rád, že naše spolupráce s německými pořadateli je na velmi dobré úrovni," potvrzuje účastník a tiskový mluvčí BMW race Roman Málek z Chrudimi.

Další akci, kam se zástupci z BMW klubu východní Čechy chystají o nadcházejícím víkendu je 6. ročník Letného BMW Zrazu na slovenském letišti Dobrá Niva.

Prohlédněte si více fotek ve Fotogalerii.

Slušnej kanál, partner akce VRM VRRRRM...tak trochu jiný závod

Marketingový partner

Roman Málek

Partneři

© 2012 - BMWrace.cz
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info