Partneři

 

 hradeckymagazin    pistonlogo2 logo bmw vrakoviste chotetov


Zdravíme všechny motoristické nadšence,

i v roce 2013 pro Vás připravujeme další ročník jedinečné akce BMW race. Opět se budete moci těšit na dual race ve dvou paralelních drahách, kde své síly poměří především vozy BMW.

Na startu uvidíte veterány, soudobé vozy, legendy a závodní speciály. K tomuto klání poslouží modernizovaný okruh CzechRing nacházející se v areálu Festivalparku královehradeckého vojenského letiště.

Novinkou budou páteční volné sprinty na 400 metrů ve třech drahách. Pro diváky budou k vidění, mimo krásných a silných sportovních vozů, i historické závodní motocykly, které se předvedou při exhibiční jízdě na trati.

Veškeré dění bude možné pozorovat a sledovat z ptačí perspektivy, z koše horkovzdušných balonů, které v průběhu akce budou postupně stoupat k oblakům. Po setmění, kdy burácející motory utichnou a spálená guma se usadí, bude k vidění noční prezentace party stanů jednotlivých regionálních BMW klubů.

Myslím si, že letos si přijdou na své opravdu všichni motorističtí fanoušci.

Vojtěch Chaura
ředitel akce BMW race

 

V případě zájmu o partnerství v rámci BMW race kontaktujte:

Roman Málek - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  - +420 731 561 465

Marketingový partner

Roman Málek

Partneři

© 2012 - BMWrace.cz
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info