BMW Show & Shine 2013

5 ER znakSoutěž BMW Show & Shine 2013 má vyhrazený prostor, do kterého mohou najíždět všechna soutěžící auta.

Do soutěže není nutná registrace, všechna auta, která budou stát v prostoru vyhrazeném pro soutěž, bude porota hodnotit automaticky.

 

Každý majitel musí být přítomen u svého auta v době jeho hodnocení. V případě nepřítomnosti majitele při hodnocení bude auto hodnoceno pouze z vnějšího pohledu. Přesný čas hodnocení jednotlivých automobilů bude upřesněn.

 

 

Číst dál...

Přijímají se přihlášky na závod BMW race 2013

BMW a Vojtěch ChauraHradec Králové -  na víkend 21. až 23. června 2013 je připravován další ročník jedinečného srazu majitelů BMW a sportovních vozů s názvem BMW race. Opět se budete moci těšit na dual race ve dvou paralelních drahách, kde své síly poměří především vozy BMW.

Číst dál...

Kola 2012 a TUNING SHOW 2012

Lysá nad Labem – potkali jsme se na 17. výstavě automobilů, motocyklů a jejich příslušenství Kola 2012 a TUNING SHOW 2012 v sobotu 10. listopadu 2012. Děkujeme i všem, kteří nám dali svůj hlas. Obsadili jsme krásné čtvrté místo.

Vojta s BMW

Číst dál...

V Chrudimi se natáčel filmový klip pro závod BMW race

klip2

Chrudim – na konci září 2012 se v Chrudim natáčel propagační spot Gymkhany, který slouží k pobavení a propagaci dalšího ročníku automobilových závodů vozů BMW a sportovních vozů s názvem BMW Race 2013. Ten se uskuteční v červnu 2013 na královéhradeckém okruhu CzechRing.

 

Číst dál...

Děkujeme za ročník 2012

Děkujeme všem partnerům akce za podporu a všem zúčastněným za báječnou atmosféru.

Těšíme se za rok na BMW Race 2013


Slušnej kanál, partner akce VRM VRRRRM...tak trochu jiný závod

Marketingový partner

Roman Málek

Partneři

© 2012 - BMWrace.cz
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info